Buse Varol’dan mutlu aile pozu

Alişan’ın kardeşi ve menajeri olan Selçuk Tektaş, 21 Temmuz 2021 tarihinde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiren ve kendini ailesine adayan Alişan, Selçuk’a olan özlemini; “Bir yıl geçti sensiz Selçuk. Tam bir yıl bir aydır sesini duyamıyorum ve bir daha asla duyamayacağım. Sadece bir kere geldin rüyama ve kısacık konuştun gittin. Ben hiç böyle bir dünya hayal etmemiştim. Sensiz hiçbir hayalim yoktu. Kaderimizin, alın yazımızın böyle olacağı ve seni çok erken kaybedeceğim aklımım ucundan geçmezdi. Yapacağımız daha o kadar çok şey vardı ki, her şey yarım kaldı. Senin emanetlerine bir gün dahi ‘öf’ dersem Allah o anda canımı alsın. Bilmiyorum şu anda neredesin, bizi görüyor musun, izliyor musun? Ama bizim sensiz tek bir saatimiz geçmiyor. Her gittiğim yerde senden bahsedilince gururlandırmaya devam ediyorsun beni” sözleriyle dile getirmişti.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Geçtiğimiz hafta Feriköy Mezarlığı’ndaki düzenlenen törene; Alişan, ünlü şarkıcının babası Mehmet, annesi Suzan, yengesi Merve ile yakınları katılmıştı.. Selçuk Tektaş, kabri başında din görevlisinin okuduğu dualarla anılmıştı.

Alişan, annesi Suzan Tektaş ve yengesi Merve Tektaş, 41 yaşında vefat eden Selçuk Tektaş’ın mezarı başında zaman zaman gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Kardeşinin vefatının ardından kendini yeğenlerine adayan Alişan, tören sonrası mezarlığa gelerek kendilerini kardeşinin ölüm yıl dönümünde yalnız bırakmayan yakınlarının taziyelerini kabul etmişti.

“CEVABIM BU OLSUN”

Bir dönem Alişan ile boşanacakları ve ünlü şarkıcının ailesiyle gerilim yaşadığı konuşulan Buse Varol ise, anma törenine katılmadığına dair haberler sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu. Bir takipçisinin konuyla alakalı sorusunu yanıtlayan oyuncu, Selçuk Tektaş’ın mezarının fotoğrafını paylaşarak, “Cevabım bu fotoğraf olsun” diye yazmıştı.

BODRUM’A GİTTİLER

Tüm bunların ardından 46 yaşındaki ünlü şarkıcı Alişan, 32 yaşındaki oyuncu eşi Buse Varol ve oğulları Burak ile birlikte geçtiğimiz gün Bodrum Gölköy’de objektiflere takılmıştı. Eşi ile sahilde el ele dolaşan Alişan’ın keyfi ise hayli yerindeydi.

Oğlu Burak’ın mısır ısrarını geri çevirmeyen çift, sonrasında kendilerine ve oğullarına mısır almıştı. Sahilde kum ile oynayan Burak’a Anne Buse Varol eşlik etmeyi ihmal etmemişti.

AİLESİYLE POZ VERDİ

Şimdilerde tatillerine devam eden Alişan-Buse Varol çiftinden yeni bir fotoğraf geldi. Buse Varol, eşi ve çocukları Burak ile Eliz ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu. Aynı pozu Alişan da sosyal medya hesabından paylaştı.

“SEVGİ HEP DAİM”

Öte yandan önceki gün sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Alişan, eşi Buse Varol ile çekilen bir karesini yayınlamıştı. Ünlü isim paylaşımına, “Uzun zaman olmuştu birlikte fotoğraf koymayalı… Sağlık olsun da sevgi hep daim” notunu düşmüştü.

İkilin fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumları gelmişti.

Related Posts

‘Leyla, İç Anadolu, Lalin, Karadeniz kızı’

İki yaşında Lalin adında kızı bulunan ve dört ay önce çocuğu Leyla’yı kucağına alan oyuncu, “Leyla bayağı İç Anadolu kızı oldu. Neşet Ertaş …

Ağzından çıkanlar 150 milyon yıllık! Böyle duyurdu: ‘Tarihe ışık tutacak’

Derleyen: Oğuzcan Atış / Milliyet.com.tr – ABD’nin Utah eyaletinde yapılan çalışmalarda bulunan fosil heyecan yarattı. İlk etapta yeni bir canlı …

Yasak Elma’nın yeni dönemi ne vakit başlıyor? Yasak Elma yeni dönemde neler yaşanacak? Yasak Elma yeni dönemde hangi oyuncular olacak?

FOX’un MEDYAPIM imzalı dizisi Yasak Elma yeni döneme başlamaya hazırlanıyor. Senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınan …

Bill Fontana’nın sesten heykel performansı Arter’de

Çatısı yandıktan sonra büyük bir onarıma giren Paris’teki Notre Dame Katedrali’nin çan seslerinin susmasından etkilenen sanatçı Bill Fontana’nın …

Masterchef tekrar aşk yuvası oldu! O denli isimler ortasında aşk çıktı ki şefler ayakta alkışladı “yok artık”

MasterChef Türkiye’de kısasıya yarış devam edekren, yarışmacılar yemeklerini heyet üyelerine beğendirmek için uğraşa devam ediyor. Ortada sırada …

Kay Kasırgası Meksika’da karaya vurdu: 2 bin 595 kişi tahliye edildi

– Kay Kasırgası Meksika’da karaya vurdu: 2 bin 595 kişi tahliye edildi MEXİCO CİTY – Meksika’yı günlerdir etkisi altına alan Kay Kasırgası’nın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.