‘Boşanma’ iddialarına isyan etti! ‘Haber kalmadıkça bizim ayrılacağımız yazılıyor’

‘Yaprak Dökümü’ dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran Kıvanç Kasabalı, 2005 yılında meslektaşı Sedef Avcı ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çiftin bu evlilikten Can adını verdikleri bir oğlu olmuştu.

Önceki günlerde bir davette görüntülenen Avcı, Türkiye’nin pek çok noktasını gezerek TRT için belgesel çeken eşi Kasabalı’nın evden uzakta olması sebebiyle sürekli haklarında çıkan ‘ayrılık’ haberleri hakkında; “Kıvanç’ın çekimleri devam ediyor. Alıştık artık, bir şekilde idare ediyoruz. Yok öyle bir şey, neden olsun? O da ben de işimi yapıyorum. Çocuğumuzla beraberiz. İş şehir dışında da olabilir. Bir sorunumuz yok” açıklamasını yapmıştı.

“MAKYAJI PEK SEVMEM”

Sedef Avcı önceki gün bir otelde düzenlenen etkinliğe katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu “Makyaj değil ama cilt bakımıma çok dikkat ederim. Makyaj hayatımda çok da yer kaplamıyor. Çok da sevdiğim bir şey değil” dedi.

Şu sıra daha çok ailesiyle vakit geçirdiğini ve oğlu Can ile ilgilendiğini söyleyen ünlü isim, “Bildiğiniz gibi Kıvanç program çekimleri için genelde şehir dışında. Özlüyoruz tabii ki Kıvanç’ı ama sonuçta bu mesleğin cilvesi böyle şeyler. Ben de daha çok Can ile birlikte vakit geçirip, senaryo okuyorum” şeklinde konuştu.

“SEÇİCİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM”

Rol aldığı projelerin erken final yapmasının kendisini üzdüğünü söyleyen Avcı, “Bu sebeple elimden geldiğince seçici olmaya çalışıyorum. Bir işi bizim sevmemiz yeterli olmuyor, seyircinin de sahiplenmesi gerekiyor. Benim için önemli olan kaliteli ve güzel işlerin içinde olmak” ifadelerini kullandı.

Muhabirlerin “Oğlunuz Can’dan sonra hayatınızda neler değişti?” sorusuna Sedef Avcı, “Aslında çocuk büyüdükçe daha kolay oluyor derler, Can’ın büyümesini izlemek çok keyifli ama Can büyüdükçe daha çok ilgilenmemiz gerekiyor. Çünkü sosyal alanı, etkinlikleri, her şeyi genişliyor. Basketbolda çok yetenekli. Fenerbahçe altyapısında oynuyor. Bizler de elimizden geldiğince ona destek olmaya çalışıyoruz. Tercih edeceği mesleğine karışmıyorum, nasıl mutlu oluyorsa öyle olsun” diyerek cevap verdi.

“KESİNLİKLE ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Avcı, muhabirlerin eşiyle ayrılacakları yönünde haberleri hatırlatması üzerine ise şöyle konuştu:

Herhalde haber kalmadıkça bizim ayrılacağımız yazılıyor. Kıvanç sürekli şehir dışında ben de dostlarımla etkinliklerde oluyorum, sürekli bizi birlikte görmeye alıştıkları için tek başıma görünce bu tarz haberler çıkıyor. Kesinlikle öyle bir şey yok. Doğru olmayan bir şey. Biz gayet mutluyuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx