İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, devam eden yoğun yağış nedeniyle Bismil ve bağlı köylerde 20 Kasım Pazartesi günü eğitime ara verildiği belirtildi.
Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde eğitime 1 gün ara verildi
![](https://silopi-haber.com/wp-content/uploads/2023/11/diyarbakirin-bismil-ilcesinde-egitime-1-gun-ara-verildi-kMZd8fCl.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, devam eden yoğun yağış nedeniyle Bismil ve bağlı köylerde 20 Kasım Pazartesi günü eğitime ara verildiği belirtildi.