Sinan Ateş’in Ablası Selma Ateş Olaylı Geceyi Anlattı

Ankara’da öldürülen öldürülen Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in ablası Selma Ateş’in, Bursa’da avukatıyla birlikte oturduğu oturduğu bir kafede iki araç tarafından takip edildiği belirtildi. Selma Ateş, yaşadıklarını Buket Güler’in sunduğu Haber Masası’nda anlattı.

Selma Ateş, 12 saat süren olaylı gecede yaşanan gelişmeleri şöyle anlattı;

”Çok garip bir şekilde bir anda takip edildiğimizi farkettik. Zaten önceden de fake hesaplardan da tehdit içerikli mesajlar alıyordum. Gözdağı veriliyordu.12 Haziran günü saat 9.30 evimden çıktım, köşe başında bekleyen beyaz bir araç 25 yaşlarında beyaz tişörtlü bir genci gördüm. Ben onun olduğu tarafa doğru yönelince hemen aracına bindi. İlk etapta çok önemsemedim.

Daha sonra avukatım Şeyda Şahin ile buluşmaya gittim, kahvaltı yaptık sonrasında kafeterya bölümüne geçtik, 4 masa kadar yakınımızda oturan masadakilerin bize uzun süre baktığını fark ettik, bu durumdan avukatımla beraber tedirgin olduk. Masadakilerin bakışları bizi rahatsız edince kafeden kalkmak zorunda kaldık, biz kalkınca onlarda kalktı. Bu durumdan gittikçe daha çok şüphelenmeye başladık. Daha sonra ben aracıma bindim aracımdayken bir aracın geçtiğini fark ettim, beni takip ettiklerini o zaman anladım. Yani bakıyoruz ki biz iyi niyetli oldukça bunlar kötüleşmeye başlıyorlar. Durmak bilmiyorlar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx