Yaptığı İşi Anlatınca Gündem Oldu! Aylık Kazancı Dudak Uçıklattı!

24 yaşındaki bir kadın, düğün köpeği refakatçisi olarak çalışarak köpeklere ve düğünlere olan sevgisini benzersiz bir işe dönüştürdü. İskoçya’nın Edinburgh bölgesinde yaşayan Olivia Thompson, düğünler ve köpeklere olan sevgisini birleştirerek ilginç bir mesleğe imza attı. Thompson düğünlerde köpek refakatçiliği yaparak ayda 2.5 bin sterlin(yaklaşık 85 bin TL) kazandığını belirtti.

Her zaman bir düğün planlayıcısı olmak istediğini dile getiren Thompson, “Her zaman bir düğün planlamacısı olmak istemiştim. Ancak bu sektörde deneyimim olmadan iş bulmanın gerçekten zor olduğunu gördüm. Üç hafta çalıştıktan sonra köpeklere olan sevgimi düğünlerle birleştirerek kendi köpek refakatçisi işimi kurmaya karar verdim” dedi.

Yaptığı iş ile sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken Thompson, “Düğün gününden önce her zaman buluşurum. Bu buluşmayı köpeğe dair bilmem gereken her şeyi öğrenmek ve hayvanın hareketlerini gözlemlemek için kullanırım. Birçok kişi köpeklerinin düğünlerine gelmesini önemsiyor. Ben de onlar için bunu yapıyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx